Koduõppe suvepäevad 2016

19.-21. augustil

Marta ja Kaarli juures Setumaal Värska vallas.Aitäh kõigile osalenuile! Suvepäevad olid inspireerivad ja sisukad.


Fotosid saab vaadata aadressil

https://www.dropbox.com/sh/e4p4m11l2kke89z/AAD_bkjSFsZzDJdYWVSvaGGea?dl=0&preview=20160820_120114.jpg

Piltide autor on Maire Sepp.


Ilmataat naeratas meile terve nädalavahetuse täiuslike suveilmadega.


Soovijad said kitse lüpsta, Kihnu maalambaid imetleda, kasse paitada, mitut tõugu kanade tegemisi jälgida, metsast seeni korjata ning viimased olijad veel pühapäeval poniga sõita. Lapsed ehitasid heintesse koopaid, muusikat jagus mitmeks päevaks ning raamatud leidsid uued lugejad. Nii mõnigi laps ja täiskasvanu lahkus suvepäevadelt sooviga ka omale mõned nähtud loomad soetada.


Esimestel saabujatel jätkus reede õhtul juttu südaööni. Oli ka haruldane võimalus viibida juures kooli koduõppele vastuvõtu vestlusel.

Laupäeval oli enne lõunat tutvumisring ja arutasime hingel olevaid küsimusi. Pärast lõunat rääkisime Eesti Koduõppe Keskuse tulevikust ja tegime Kristo Kivioru juhendamisel organisatsiooni konstellatsiooni. Mõtlemisainet sai palju.

Pühapäeva hommikul rääkisid Kaarel ja Marta muinasjuttu ning jalutasime ponidega, kes seljas, kes järel.


Pühapäeva pärastlõunal, kui esialgne seltskond oli juba lahkunud, saabus pererahvale veel kohalikke koduõppehuvilisi laagrit jätkama.


Kes on teinud fotosid sellest või mõnest eelmisest kokkutulekust, palun saatke aadressile ivooglaid(at)gmail.com, et saaksime ka teistega jagada.Järgmise kohtumiseni! :)